cercarle بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات

cercarle: بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات هواداران استان بوشهر ستاد انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات 29 اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار حوادث مجرم با وثیقه آزاد شد ، راننده مست که دوست دخترش همراهش بود،در تصادف شدید زن26ساله را کشت

گریه های دلخراش مرد جوان چشمان هر رهگذری را پر از اشک می کرد، دیدن این صحنه تلخ جهت هرکسی دردآور و گویی دنیا جهت مرد 30 ساله به آخر رسیده بود. هیچ کس نمی توانست

راننده مست که دوست دخترش همراهش بود،در تصادف شدید زن26ساله را کشت/مجرم با وثیقه آزاد شد

عبارات مهم : تصادف

گریه های دلخراش مرد جوان چشمان هر رهگذری را پر از اشک می کرد، دیدن این صحنه تلخ جهت هرکسی دردآور و گویی دنیا جهت مرد 30 ساله به آخر رسیده بود. هیچ کس نمی توانست فریادهای سوزناک او را که از اعماق قلبش زبانه می کشید درک کند.

روزنامه خراسان نوشت:صحنه اتفاق تاثر برانگیزتر از آن بود که رانندگان عبوری و حاشیه نشینان جاده، چشم به آن دوخته بودند. چراغ گردان های آمبولانس اورژانس می چرخید و امدادگران به یاری مصدومان شتافته بودند. دقایقی بعد در حالی مصدومان این اتفاق هولناک به یکی از مراکز درمانی انتقال یافته شدند و تحت مداوا قرار گرفتند که خیلی سریع خبر فوت زن 26 ساله فضای بیمارستان را حزن انگیز کرد.

شوهر 30 ساله متوفی که به همسرش علاقه می ورزید تاب و قرار را از کف داده بود و ناله های جانسوزش قلب هر انسانی را می سوزاند. مدت زیادی از زندگی باعشق این زوج جوان نمی گذشت که بی مبالاتی و بی احتیاطی یک راننده مست آینده و زندگی او را عوض کردن داد.

مجرم با وثیقه آزاد شد ، راننده مست که دوست دخترش همراهش بود،در تصادف شدید زن26ساله را کشت

این زوج سوار بر پراید از مشهد به سوی منطقه ییلاقی شاندیز حرکت می کردند تا با تفریح در طبیعت، آخرین روزهای تعطیلات نوروزی را پشت سر بگذارند ولی ناگهان خودروی سواری دیگری که از سمت برابر در حرکت بود با سرعت زیاد به جدول وسط بزرگراه برخورد کرد و از بالای فضای سبز تا آن سوی بزرگراه به پرواز درآمد. راننده پراید وحشت زده پدال ترمز را فشرد ولی دیگر دیر شده است بود و صحنه تصادف هولناک رقم خورد.

ولوله ای در بیمارستان برپا بود که خبر رسید دختری که سرنشین ماشین «ساخت کشور عزیزمان ایران خودرو» بود بعد از انجام کارها اولیه درمانی از بیمارستان گریخت .همین عنوان پرونده این سانحه دلخراش را پیچیده تر کرد و ماموران فرماندهی انتظامی طرقبه و شاندیز با حضور در بیمارستان به تحقیق در این باره پرداختند. راننده پراید که به علت بی احتیاطی یک پسر جوان همسرش را از دست داده بود، در میان هق هق گریه فریاد می زد که همسرم برنمی گردد؟ …

گریه های دلخراش مرد جوان چشمان هر رهگذری را پر از اشک می کرد، دیدن این صحنه تلخ جهت هرکسی دردآور و گویی دنیا جهت مرد 30 ساله به آخر رسیده بود. هیچ کس نمی توانست

در این هنگام بوی زشت ای که از دهان راننده 24 ساله خودروی گران قیمت ساخت کشور عزیزمان ایران ماشین به مشام می رسید بیانگر مصرف مشروبات الکلی بود به همین علت ماموران انتظامی او را جهت آزمون الکل به آزمایشگاه معرفی کردند. نتیجه آزمایش حکایت از آن داشت که راننده خودروی مذکور هنگام رانندگی مست بوده هست. این جوان مدتی بعد هنگامی که به حالت طبیعی خودش بازگشت راجع به دختری که از بیمارستان گریخته بود گفت: آن دختر دوستم بود!

ساعتی بعد هنگامی که نزدیکان راننده 24 ساله به کلانتری رسیدند همه تلاش خود را به کار گرفتند تا پسر جوان دلواپس نشود! فردی دست به شانه او زد و گفت: «غصه نخور کاری نشده!» چند ساعت بعد هم در حالی که نزدیکان راننده مست سوار بر خودروهای گران قیمت بودند به دادسرا رفتند و مبلغ وثیقه را در دادسرا به امانت گذاشتند تا راننده مست آزاد شود، این درحالی بود که بر اثر بی توجهی یک راننده جوان، «مرد عاشق» ، همه زندگی اش را از دست داد و لباس سیاه به تن کرد .

مجرم با وثیقه آزاد شد ، راننده مست که دوست دخترش همراهش بود،در تصادف شدید زن26ساله را کشت

واژه های کلیدی: تصادف | زندگی | راننده | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog