cercarle بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات

cercarle: بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات هواداران استان بوشهر ستاد انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات 29 اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اردبیل اجرای طرح نظارتی “ضیافت” در استان اردبیل

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در جهت شدت یافتن نظارت بر بازار و کالاهای اساسی طرح نظارتی “ضیافت” در استان اردبیل

اجرای طرح نظارتی "ضیافت" در استان اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، حسین نجف زاده افزود:در آستانه ماه مبارک رمضان تقاضا جهت خرید کالاهای اساسی و مایحتاج مهم در بازار زیاد کردن می یابد که در سال های گذشته همزمان با این ایام بعضی اصناف اقدام به زیاد کردن قیمت کالاهای اساسی می کردند.

وی گفت: ما هر سال از چند روز مانده به ماه مبارک رمضان طرح شدت یافتن نظارت بر بازار و کالاهای اساسی با عنوان طرح ضیافت که طرحی سراسری است را شروع می کنیم که در این طرح گشت های یکسان شرکت تعزیرات حکومتی با همکاری دستگاه های نظارتی عرضه کنندگان کالا و مایحتاج اساسی و مهم مردم در سطح استان مورد نشانه قرار می گیرد.

نجف زاده بیان کرد: نشانه مهم از اجرای این طرح حمایت از حقوق مصرف کنندگان، پیشگیری از هرگونه کمبود، زیاد کردن غیرمنطقی قیمت کالاها و خدمات، کنترل مستمر بازار و توجه به عنوان تامین و توزیع به موقع کالا و خدمات پر تقاضا هست، یعنی اولویت نظارت با اقلام پر مصرف است ودر ضمن در قالب این طرح بحث اعمال نظارت بر فرآیند تهیه، توزیع و عرضه کالاهایی که به تناسب ماه رمضان حجم عمده و بیشترین حجم از تقاضای مصرف کنندگان را در پی دارد دنبال می شود.

اجرای طرح نظارتی “ضیافت” در استان اردبیل

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل تصریح کرد:طرح نظارتی ضیافت با همکاری بازرسان شرکت صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل استاندارد، اداره کل دامپزشکی و تعزیرات حکومتی در طول ماه مبارک رمضان در سراسر استان اجرا می شود.

وی گفت: تعزیرات حکومتی به عنوان بازوی نیرومند دولت در استان ها مستقر هستند و به هیچ کس اجازه نمی دهد حلاوت و شیرینی ماه مبارک رمضان با سودجویی و تخلفات تعداد معدودی از افراد وقت طلب تحت شعاع قرار بگیرد بنابراین طرح نظارتی ضیافت از اول خرداد ماه امسال تا آخر ماه مبارک رمضان اجرا می شود و با خاطیان هم مطابق قانون برخود خواهد شد.

نجف زاده اظهار کرد: در حدود 100 نفر از بازرسان دستگاه های اجرایی رمتبط در کنار روسای شعب تعزیرات حکومتی در اجرای این طرح حضور دارند، البته تعدادی از شهروندان نیز به عنوان بازرسان افتخاری بر فعالیت های صنفی در استان نظارت خواهند داشت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل افزود:واحدهای صنفی از جمله مرغ و گوشت فروشان، نانوایان، برنج فروشان، قنادان، خوار و بارفروشان، میوه فروشان، خرما و تمامی رسته های صنفی که در ارایه اقلام خوراکی، غذایی و پروتئینی در این ایام ارائه خدمات می کنند تا هیچ گونه محدودیتی در تامین اقلام در این ماه وجود نداشته باشد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در جهت شدت یافتن نظارت بر بازار و کالاهای اساسی طرح نظارتی “ضیافت” در استان اردبیل

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اردبیل | ماه رمضان | استاندارد | طرح نظارتی | تعزیرات حکومتی | اردبیل | طرح نظارتی | طرح ضیافت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog