cercarle بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات

cercarle: بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات هواداران استان بوشهر ستاد انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات 29 اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز علمی پزشکی نظام سلامت کشور مزین به خدمات قشر خدوم دکتر است

در اقصی نقاط کشور شاهد نقش آفرینی برجسته و ارزنده آنان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستیم و امروز نظام سلامت کشور مزین به خدمات این قشر خدوم هست.

نظام سلامت کشور مزین به خدمات قشر خدوم دکتر است

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ علیرضا زالی رییس کل شرکت نظام پزشکی در جشنواره فرهنگی هنری جامعه پزشکی با اشاره به این که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم، بیان داشت: جامعه فرهیخته و معزز پزشکی جزو گروه های مرجع اجتماعی در کشور است و به واسطه چنین جایگاهی همواره مردم به عنوان نماد و سمبل خود در بسیاری از موارد به این جامعه می نگرند.
وی افزود: جامعه پزشکی نمادی جهت حرکت های اجتماعی مردم است و حضور پر شور مردم در انتخابات ریاست جمهوری نویدبخش عزت؛ خودباوری ملی؛ اقتدار و صلابت کشور است.
زالی با اشاره به این که انتخابات ریاست جمهوری در انتظار یک حرکت منظم در عرصه جهانی و داخلی هست، ادامه داد: حضور تمام همکاران دکتر به عنوان گروه های پیشتاز و مرجع در انتخابات فراسو می تواند نوید بخش عزت ملی و خود باوری باشد آیا که اقتدار امروز کشور عزیزمان ایران در گرو همکاری جمعی و تشریک مساعی آحاد شهروندی بویژه جامعه فرهیخته پزشکی در این امر مهم ملی هست.
رییس کل شرکت نظام پزشکی با بیان این که جامعه پزشکی کشور یکی از سخت کوش ترین و خدوم ترین اقشار اجتماعی هست، تصریح کرد: در اقصی نقاط کشور شاهد نقش آفرینی برجسته و ارزنده آنان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستیم و امروز نظام سلامت کشور مزین به خدمات این قشر خدوم هست.
زالی بیان کرد: جامعه پزشکی نیاز به نشاط اجتماعی دارد و وجود گروه های پر نشاط در جامعه پزشکی امروز بدلیل نوع، مشکل و صعوبت کار یک ضرورت هست.
وی با تاکید بر اینکه حرفه پزشکی و سایر گروه های وابسته آن با مشکل های گوناگونی در ارائه خدمات به بیماران مواجه هستند، اظهار داشت: استرس ها و فرآیند های فرسایشی شغلی در این رشته به گونه ای است که کار جهت پزشکان سخت است و در بسیاری از موارد زیاد همکاران دکتر ما این توفیق را ندارند که در جمع خانواده خود و مراسم های متفاوت حضور پیدا کنند.
وی اضافه کرد: گروه های متفاوت پزشکی توفیق همراهی با خانواده خود را در محافل خانوادگی هم ندارند و حضور همکاران در مطب ها، بیمارستان ها و شب های کشیک به گونه ای است که پزشکان این امکان را ندارند تا از برنامه ها ی فرهنگی جامعه استفاده کنند.
رییس کل شرکت نظام پزشکی با اشاره به این که توجه به این نیاز مبرم جامعه پزشکی امروز بیش از پیش احساس می شود، یادآور شد: شرکت نظام پزشکی در تلاش بوده تا در فصول متفاوت به مناسبت اعیاد ملی و مذهبی فرصتی را پیدا کند تا در جمع پزشکان بتواند به شادمانی و نشاط آنان کمک کند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پزشکی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | سازمان نظام پزشکی | جامعه پزشکی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | خدمات بهداشتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog