cercarle بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات

cercarle: بوشهر تبلیغات تبلیغات انتخابات هواداران استان بوشهر ستاد انتخابات نامزدهای انتخاباتی انتخابات 29 اردیبهشت انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز کرمانشاه توقف صادرات از مرز پرویز خان قصرشیرین جهت چهارمین روز متوالی

در پی اعتراض رانندگان عراقی به تصمیم دولت متبوعشان، انجام صادرات از مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین جهت چهارمین روز متوالی متوقف شده است هست.

توقف صادرات از مرز پرویز خان قصرشیرین جهت چهارمین روز متوالی

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قصرشیرین گفت: در پی تصمیم دولت مرکزی عراقمبنی بر ممنوعیت ورود سیمان فله به اقلیم کردستان، رانندگان عراقی به نشانه اعتراض به این تصمیم از روز جمعه (اول اردیبهشت ماه) با پارک بونکر های خود در مرز پرویزخان از طرف اقلیم کردستان باعث بستن مسیر حمل کالاهای صادراتی از کشورمان به این اقلیم شده است اند.

نعمت الله نازپرورده افزود: با وجود مشورت های صورت گرفته با سرپرست اداره گرمیان و فرماندار کلار در اقلیم کردستان عراق و قول های مساعد جهت از سرگیری صادرات کالا از مرز رسمی پرویزخان، ولی همچنان صادرات از این مرز رسمی انجام نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر صادرات میوه و تره بار و کامیون های حامل کالاهای فاسد شدنی از مرز رسمی خسروی به عنوان مسیر جایگزین تا وقت بازگشایی مجدد مرز رسمی پرویزخان به عراق انجام می شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قصرشیرین اظهار داشت: تردد مسافر و ماشین های شخصی از مرز رسمی پرویزخان به اقلیم کردستان همچنان ادامه دارد و در این رابطه مشکلی وجود ندارد.

شایان ذکر است در حال حاضر بیش از ۲ هزار کامیون ایرانی وعراقی حامل بار در مرزهای دو طرف متوقف شده است و منتظر برطرف مسئله تردد در مرز پرویز خان هستند.

توقف صادرات از مرز پرویز خان قصرشیرین جهت چهارمین روز متوالی

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: صادرات | کامیون | کردستان | کرمانشاه | صادرات | پرویز خان | متوالی | معاون سیاسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog